TRUSCO TCD-SDS-53 Lightweight Hammer Drill Concrete Drill (SDS), Blade Diameter 0.2 x 4.3 inches (5.3 x 110 mm)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
  • Blade diameter: 0.2 inches (5.3 mm)
  • Effective length: 1.8 inches (45 mm)
  • Total Length: 4.3 inches (110 mm)